invalid insta

Magiczna Bajka na huśtawce - Aniela

169,00 PLN
sprzedane

Opis
Aniela to bardzo wyjątkowa dziewczynka. Jest uosobieniem radości i beztroski, zwłaszcza kiedy huśta się na swojej oplecionej bluszczem huśtawce w rytm delikatnego wiosennego wiatru. Jej sukienka została uszyta ze zdobionej jedwabnej tkaniny, na głowie ma złotą opaskę z maleńkich kwiatuszków.

Huśtawka została wykonana z deseczki i drucików.


Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, laleczki są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Aniela ma około 40 cm wysokości.

Nr przedmiotu : 276299
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.