invalid insta

Magiczna Bajka - Lalka Bękitny Jednorożec

119,00 PLN
sprzedane

Opis
Bajkoszycie ma zaszczyt przedstawić jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmaciankę - Panią Jednorożcową. W jej gęstej grzywie zaplecionej w warkocz kryją się dzikie róże, pomponiki i najprawdziwsze gwiazdki. Nosi czterowarstwową sukienkę z tiulu. Jej róg jest biały z metaliczną obwódką.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów lalki nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie jednorożce są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Lalka ma około 40 cm wysokości (wliczając róg). Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.

Nr przedmiotu : 270952
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.