invalid insta

Kwiatowa Bajka - lalka Helenka

89,00 PLN
sprzedane

Opis
Helenka jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. Na głowie ma stroik z różyczek i koronkowych kokardek. Nosi zieloną sukienkę w groszki i kwiatowe wzory. Swoje czekoladowe włosy zaplata w dwa długie warkocze (uwielbia spinać je sobie na karku w słoneczne, ciepłe dni)

Lalka może służyć do zabawy. Włosów Helenki nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Helenka ma około 60 cm wysokości. Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.

Nr przedmiotu : 270661
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.