invalid insta

Klasyczna Bajka - syrenka Ariel i konik morski

169,00 PLN
sprzedane

Opis
Bajkoszycie przedstawia klasykę w nowej odsłonie: oto Arielka i jej najlepszy przyjaciel konik morski.

Ariel jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. To bohaterka kultowej baśni "Mała Syrenka." Laleczka ma więcej szczęścia niż jej pierwowzór: nie musi wybierać pomiędzy życiem syreny i człowieka. Ma zdejmowany ogon, pod którym rosną dwie zgrabne nogi, tak więc Arielka pływa w oceanie kiedy chce, i biega po lądzie gdy ma na to ochotę.

Syrenka ma zdejmowaną sukienkę z tiulu i koronki. W jej długie włosy na stałe wpleciony jest stroik z połyskujących muszelek i pereł. Na szyi nosi medalion w kształcie syreniego ogona.

Obie lalki mają około 35 cm wysokości. Włosów Arielki nie wolno czesać, można je delikatnie zaplatać w warkocze.

Nr przedmiotu : 271612
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.