invalid insta

Klasyczna Bajka - Czerwony Kapturek i Pan Wilk

169,00 PLN
sprzedane

Opis
Bajkoszycie przedstawia klasykę w nowej odsłonie: oto Czerwony Kapturek i jego najlepszy przyjaciel Pan Wilk.

Oboje uwielbiają pikniki na leśnych polankach (koszyk Kapturka zawsze jest po brzegi wypełniony pysznościami,) czasem zbierają razem jagody i robią z nich pyszne konfitury, co tydzień odwiedzają też babcię dziewczynki, która zawsze raczy ich herbatką.

Kapturek ma zdejmowaną sukienkę, pelerynkę i buciki. We włosy ma wpiętą kokardkę z muchomorkową zawieszką. W koszyczku z łupiny orzecha znajduje się buteleczka z mlekiem, jabłko i serwetka. Kapturek zawsze ma też przy sobie kawałek lasu, czyli butelkę z mchem.

Obie lalki mają około 35 cm wysokości. Włosów Kapturka nie polecam tarmosić ani czesać, przy zakładaniu pelerynki polecam związać warkocze z tyłu głowy.

Nr przedmiotu : 271614
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.