invalid insta

Absyntia - magiczna bajka z medalionem

159,00 PLN
sprzedane

Opis
Była muzą secesyjnych mistrzów, Zieloną Wróżką która napełniała ich palety niezliczonymi odcieniami farb, a serca - natchnieniem. Jej aksamitna szmaragdowa suknia była wykończona misterną koronką, A sama Absyntia rozsiewała wokół upajający, korzenny i tajemniczy zapach, którego nie znał wcześniej nikt na świecie. Zamyślona, lubiła patrzeć w dal z nieopisaną tęsknotą w oczach...

Popiersie lalki o wysokości około 17 cm, o zielonych włosach, w szmaragdowej bluzce wykończonej starą koronką. Naszyjnik na łańcuszku, ceramiczne pudrowe oczko w ozdobnej oprawie.

Jedyny taki zestaw na świecie.

Nr przedmiotu : 299091
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.